צרו קשר
 
 
 
 
 
 
 

אודות

 
icon1
שמי גליה למל, ואני מעצבת שמלות כלה מזה עשרות שנים. למדתי אופנה במילאנו, ואחר כך ארבע שנים נוספות בבית הספר הגבוה לעיצוב – שנקר. במשך השנים, זכיתי בפרסים רבים על עבודותיי הן בארץ והן בפריז.

לאחר סיום הלימודים, פתחתי סטודיו ביחד עם חברה צורפת. עבדנו יחד בסטודיו האינטימי שלנו במשך 5 שנים, שאחריהם פתחתי חנות ברחוב בן יהודה. בחנות שלי הצלחתי לשמר את האווירה הטובה והאינטימית במשך עוד 15 שנים נפלאות.

לפני שלוש שנים החלטתי להעביר את הסטודיו לביתי, שם אני יכולה להעניק ללקוחה חוויה שהיא רגועה ואישית יותר. יחד אנחנו יושבות על כוס תה צמחים בגינה, והיא מספרת לי על שמלת החלומות שלה, ואני עושה הכול כדי להגשים את חלומה.

העיצובים שלי מתאפיינים בקווים נקיים וקלאסיים, אך עם קריצה מיוחדת במינה. עם השנים גיליתי שהשמלות שלי קוסמות במיוחד לנשים בעלות קרירה מרשימה, דוגמת עורכות דין ורופאות. כל אחת מהכלות שלי זכתה למראה המיוחד והמרשים שאותו היא חיפשה, ואני זכיתי בחיוך המאושר שלהן.

כל השמלות נתפרות מבדים איכותיים שמיובאים מחו"ל, ובשיטת התפירה העילית, וכך אני מצליחה להשיג את התוצאות הטובות ביותר.

מעבר לעיצוב שמלות כלה, אני עוסקת בהוראת יוגה. במשך תקופת העיצוב, אם תרצי תקבלי ממני שלושה שיעורי יוגה אחת על אחת, או ביחד עם אימא, בן הזוג או חברה טובה. זו מתנה לחיים.
אני שמחה להזמין אותך לפגישת היכרות, שאחריה נוכל להתחיל ולתפור את החלום שלך: 053-8096058
 
גליה למל